راه های کمک

کمک نقدی

زنجیره عشق و امید سعی دارد علاوه بر ایجاد بستری به منظور توانمندسازی و استقلال مالی خانواده مددجویان، مشکلات مالی ابتدایی این عزیزان را در حد توان خود حل کرده تا خانواده مورد نظر با آرامش و آسایش خاطر بیشتری در مسیر رشد و توانمندسازی قدم بردارند. این بنیاد با تکیه بر حمایت و اعتماد شما همراهان عزیز، تلاش می کند تا این کمکها را به دست نیازمندان واقعی برساند.

لذا کمکهای شما عزیزان اعم از کوچک یا بزرگ در کنار کمکهای سایر نیکوکاران عزیز، همواره میتواند راهگشای زندگی همنوعان نیازمندمان باشد.

شما میتوانید کمکهای نقدی خود را از طریق پر کردن فرم مربوطه و به صورت آنلاین پرداخت کنید و یا به یکی از حسابهای بانکی بنیاد واریز نمایید.

 

کمک غیر نقدی

متاسفانه بیشتر خانواده های تحت پوشش در شرایط بسیار سخت و ناراحت کننده ای زندگی میکنند و گاها وسایل ضروری یک زندگی عادی را ندارند، برای کمک رسانی به این عزیزان زنجیره عشق و امید آمادگی خود را جهت دریافت کمکهای غیر نقدی شما عزیزان در کنار کمکهای نقدی اعلام می کند.

شما می توانید کمکهای غیر نقدی خود، از جمله پوشاک نو و مواد غذایی قابل نگهداری، مواد بهداشتی و شوینده، وسایل آموزشی، کمک آموزشی و تحصیلی، اسباب بازی، لوازم مورد نیاز برای تکمیل جهیزیه مددجویان و … را از طریق ما به دست این نیازمندان عزیز برسانید.

درصورت تمایل به کمک رسانی از شما خواهشمندیم که فرم مربوطه را با دقت پرکرده تا در اولین فرصت هماهنگی های لازم با شما صورت گیرد.