وبلاگ

اجرای بچه های زنجیره برای کودکان نیازمند دولتخواه ۱۰ آذر

اجرای بچه های زنجیره برای کودکان نیازمند دولتخواه

تفاوت بزرگی که این برنامه با برنامه های قبلی داشت این بود که در این برنامه حدود ۱۵۰ نفر از فرزندان نازنین منطقه محروم دولتخواه بودند ولی پر از شور و هیجان بودند و داخل وجودشان و حرفهایشان شوروشادی رو میشد دید.

جمعه ۲ آبان ۹۷ ساعت ۱۱ صبح جمعی از کودکان منطقه دولتخواه در سالن حضور پیدا کردند و برنامه های شادی برای این عزیزان تا ساعت ۱.۳۰ بعدازظهر اجرا شد.

برنامه ها شامل نمایش عروسکی خونه “مادربزرگه”، “نمایش انسانی مملی” بود و درکنار نمایش ها بازی توپ و اهدای هدیه به برنده ها،نمایش دلقک و موسیقی اجرا شد.
نمایش “خونه مادربزگه” بیشتر از هرچیزی روی مفهوم همدلی، همراهی و دوستی تاکید میکند و شخصیت های “گرگ”، “بز”، “گربه”، “میمون” ، “جوجه” و “مادربزرگ” ایفای نقش میکنند
و نمایش “مملی” از جایگاه طنز روی مفهوم “سلام دادن” و اهمیت آن کار میکند که در آن هفت نقش “مملی”، “مادر مملی”، “مادربزرگ مملی”، “هادی”، “مادر هادی”، “مش رضا” و “مش رجب” و “پدر مش رجب” ایفای نقش میکنند.

در این مراسم ۳۰ نفر از خیّرین حضور داشتند که تمام مراسم یعنی اجرای نمایش ها، پذیرایی، کنترل سالن، تزیین، پخش موسیقی، فیلمبرداری و عکاسی توسط این همراهان اجرایی شد.
برای برگزاری این مراسم ۶۴۰۸۰۰ هزینه شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *